Home Moda i styl Vans oraz Fistaszki znów podejmują współpracę przy wspólnej kolekcji obuwia i odzieży

Vans oraz Fistaszki znów podejmują współpracę przy wspólnej kolekcji obuwia i odzieży

Vans oraz Fistaszki znów podejmują współpracę przy wspólnej kolekcji obuwia i odzieży
1

Marka Vans, oferująca oryginalne sportowe obuwie oraz odzież, w październiku kontynuuje swoją długoletnią relację z Charlie Brownem, Snoopy’m oraz całym gangiem Fisztaszków, w ramach ostatniej kolekcji butów, ubrań oraz akcesoriów. Korzystając z oryginalnych ilustracji Charlesa M. Schulza, linia celebruje kultowe postacie oraz momenty pochodzące ze świątecznych, specjalnych wydań odcinków „Fisztaszków”.

Ilustracje Charlesa M. Schulza zaprezentowane na modelach Sk8-Hi Reissue oraz Old Skool, nabierają zupełnie nowe formy – buty zostały potraktowane jako płótno, na którym zamieszczone zostały komiksy. Oryginalne prace z Charlie Brownem oraz Snoopy’m zawładnęły monochromatycznymi modelami, wyposażonymi w skórzane boczne paski.

Wracając pamięcią do dni, kiedy pojawiały się obrazkowe historie, model Authentic został wzbogacony o motyw świąteczny, zaczerpnięty ze scen komiksu. Fani Fisztaszków będą zainteresowani „butami do tańca” za sprawą modelu Authentic oraz Old Skool, który przedstawia całą grupę postaci podczas pamiętnej sceny tańca ze specjalnego animowanego odcinka telewizyjnego „A Charlie Brown Christmas”.

Aby uczcić 25-lecie Half Cab, projektanci marki Vans zaprezentowali Snoopy’ego oraz resztę członków rodziny również na wspomnianym modelu. Wystarczy przyjrzeć się uważnie i można zobaczyć brata Snoopy’ego, Spike’a w kapeluszu z motywem szachownicy, umieszczonego na języku buta, a także podpisem samego Schulza, wytłoczonym na zamszowym nosku buta. Model Slip-On z szachownicą powrócił w nowej kolekcji, przedstawiając na printach wiele zabawnych momentów Snoopy’ego. Z kolei sylwetka Sk8-Hi Reissue została unowocześniona i wyposażona w skórzany materiał, zamieszczona z boku buta oraz wzbogacona o delikatny motyw Snoopy’ego oraz ukrytego Woodstocka, który pojawia się na języku. Specjalnie zaprojektowane, klasyczne modele Slip-on zostały stworzone, po to, aby uczcić wieczną przyjaźń pomiędzy postaciami tj. Charlie Brown, Snoopy oraz Woodstrock. Zawierają one pluszowe łatki na bocznej częściach modeli, a także napis “Best Friends” na przodzie każdego buta.

Sygnowana kolekcja odzieży i dodatków Vans x Peanuts będzie dostępna w różnorodnym zestawie printów, które będą idealnie pasowały do asortymentu obuwia, również monochromatycznych motywów z Charlie Brownem oraz Snoopy’m, a także rodziną Snoopy’ego w propozycjach dla mężczyzn. Kobiety będą mogły z kolei skorzystać z wyrazistej różowej kolekcji ubrań z Fistaszkami w wersji z motywem tanecznym, a także linii tonalnej poświęconej Snoopy’emu. Również najmłodsi fani Fistaszków oraz marki Vans otrzymają swój własny asortyment obuwia, które będą dostępne w rozmiarach dla małych i dużych dzieci, z motywem komiksowym i tanecznym (w modelu Authentic).

W samą porę na Halloween, zestaw Sk8-Hi, zawiera świecące w ciemności modele ze Snoopy’m oraz Woodstockiem, przebranymi za mumie, podczas gdy Old Skool V został wyposażony w rzepy i przedstawia motyw szachownicy. Maluchy otrzymają również swoje własne Slip-ony ze Snoopy’m z pluszowym ogonkiem na pięcie.

Komentarz(1)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
4 × 24 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation