Home Moda i styl Sobota z modą w winnicy Adoria: wyjątkowy pokazy jesiennych kolekcji

Sobota z modą w winnicy Adoria: wyjątkowy pokazy jesiennych kolekcji

Sobota z modą w winnicy Adoria: wyjątkowy pokazy jesiennych kolekcji
1

Niecodzienny pokaz mody zaskoczył gości Adoria Fashion. Podczas wydarzenia w winnicy Adoria w Zachowicach koło Wrocławia zaprezentowano kolekcje młodych twórców Marity Bobko i Kamila Hali oraz marek dostępnych we Wrocław Fashion Outlet – w wyjątkowych odsłonach.

Dla nas udział w pokazie to doskonała okazja, by pokazać, że za marki premium wcale nie trzeba przepłacać – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Wiemy, że Dolnoślązacy ogromnie cenią jakość wybieranych produktów, dlatego jednym z filarów naszej działalności jest zapraszanie do nas marek premium, które nie są dostępne w tej części Polski. Dzięki ich obecności w formule outlet, możemy się cieszyć wysoką jakością w znacznie przystępniejszych cenach niż w tradycyjnych sklepach.

Modelki i modele na wybiegu w Zachowicach zaprezentowali stylizacje marek dostępnych we Wrocław Fashion Outlet Guess, Benetton, Pepe Jeans, Wittchen, Próchnik, Lavard, Kazar, Bialcon i Venezia. Wzbudziły one ogromne wrażenie na gościach w połączeniu z niestandardowymi makijażami oraz fryzurami, których koncepty stworzyła Martyna Robak – mistrzyni Europy i świata we fryzjerstwie artystycznym. Goście doceniali pokazy m.in. za różnorodność, która prezentowała się w stylizacjach na sezon jesień-zima oraz – jak się okazało podczas specjalnego konkursu Wrocław Fashion Outlet – bardzo przystępne cenowo rozwiązania dostępne dla ceniących subtelną elegancję.

Adoria to niezwykłe miejsce na mapie Dolnego Śląska prowadzone przez Kalifornijczyka Mike’a Whitney’a, który swoją wiedzę zgromadzoną w amerykańskich winnicach postanowił przenieść do Polski, tworząc w naszym regionie wino na światowym poziomie. Wrocław Fashion Outlet było partnerem głównym akcji „Adoria Fashion”.

Komentarz(1)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 × 16 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation