Home Zdrowie i Uroda Seks zamiennikiem fitnessu?

Seks zamiennikiem fitnessu?

Seks zamiennikiem fitnessu?
0

Każdy wie, że podczas seksu można spalić naprawdę sporo kalorii. Tak więc zimową porą, kiedy nie chce nam się iść na poranny jogging czy odwiedzać siłowni po pracy, kiedy na dworze już mrok a my myślimy tylko o kąpieli i łóżku, seks może być świetnym sposobem na utrzymanie dobrej sylwetki – i to w tak przyjemny sposób! Jednak jakie pozycje wybierać, by poranne czy wieczorne ćwiczenia ( 🙂 ) były jak najbardziej efektywne?

Te pozycje spalają najwięcej kalorii!

Dla wielu, ogromnym zaskoczeniem jest to, że pozycja „na misjonarza” to jedna z lepszych pozycji w kwestii spalania kalorii oczywiście. Podczas penetracji należy unosić biodra wysoko, naprężając przy tym brzuch – skupiaj się jednak na samej przyjemności, nie tylko na spalaniu kalorii 🙂

Kolejną z lepszych pozycji, podczas której spala się najwięcej kalorii to pozycja „skacząca kowbojka”. To klasyka, ale tutaj chodzi o to, by nie opierać się na kolanach podczas ujeżdżania partnera, a na całych stopach. Oprzyj cały ruch na pracy mięśni nóg! – to dopiero „wycisk”!

Kolejnym zaskoczeniem może być dla was to, że pozycja „od tyłu” też pozwala spalić sporo kalorii – podziel jednak odpowiednio… „obowiązki”. Nie odpoczywaj ciesząc się tym, jak partner bierze Cię od tyłu… niech on się zatrzyma a Ty przejmij inicjatywę, zobaczysz jak będzie cudownie! a przy tym spalisz sporo kalorii!

Warto tutaj wspomnieć o częstych zmianach pozycji podczas stosunku. Możecie też.. zejść na ziemię… a raczej na podłogę! Twarde podłoże sprawi, że każda pozycja, zwłaszcza „na misjonarza” będzie jeszcze bardziej efektywna – w kwestii spalania kalorii oczywiście 😉

To jak? Zdecydujesz się tym razem na zmianę sposobu swoich ćwiczeń? Zmienisz fitness na łóżkowe zabawy z partnerem? Gwarantujemy, będziesz zachwycona takim sposobem na spalanie kalorii!


Zobacz także: porno-gwalty.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
28 − 25 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation