Home Lifestyle Pussy yoga?

Pussy yoga?

Pussy yoga?
0

Ci, którzy uprawiają yogę, wiedzą, że koi nerwy, pozwala lepiej spać, lepiej kontrolować emocje… Czym jednak jest pussy yoga, która robi furorę za granicą i na czym ona polega? To ćwiczenia dna miednicy, które zostały stworzone by czerpać większą przyjemność z seksu. Brzmi nieźle, prawda? Jak się jednak za to zabrać?


Przeczytaj więcej na stronie porno


Jak ćwiczyć pussy yogę?

Przede wszystkim. Musisz się rozluźnić. To pierwsze ćwiczenie, które wcale nie jest trudne. Ułóż się wygodnie na plecach i oddychaj spokojnie. Spowolnij oddech, usłysz go. Kiedy poczujesz, że jesteś już faktycznie rozluźniona wsadź sobie palec do pochwy i napnij mięśnie tak mocno jak tylko potrafisz – by zacisnęły się wokół Twojego palca. Wciąż pamiętaj o spokojnym i miarowym oddechu. Powtórz ćwiczenie kilkukrotnie – nie wyjmując za każdym razem palca. Kiedy poczujesz, że jest Ci wyjątkowo dobrze i że jesteś już gotowa… pójdź o krok dalej. Teraz wsadź sobie do pochwy dwa palce i powtarzaj ćwiczenie.

Jazda na krześle! To kolejne ćwiczenie, które jest równie proste. Usiądź na krześle, najlepiej takim bez oparcia. Rozluźnij się. Pracując mięśniami dna macicy próbuj przesuwać krzesło w przód i tył… Nie myśl teraz o mięśniach Kegla, nie są one tak bardzo istotne podczas tego ćwiczenia. Poruszaj całym ciałem, możesz nawet unieść ręce w górze i skupiać się tylko na tym by poruszać krzesłem. Baw się dobrze i pamiętaj o odpowiednim oddechu! Spokojnie i miarowo!

Plie – przysiady. To kolejne proste ćwiczenie, która każda z nas potrafi robić bez problemu. Stan w rozkroku, kolana i stopy skieruj do zewnątrz. Ugnij kolana. Pogłębiaj przysiad, ale rób to powoli i delikatnie. Kiedy będziesz schodziła w dół, pomyśl o swoich mięśniach Kegla, poczuj jak się otwierają. Świadomie je napnij i wróć do pozycji wyjściowej. Powtarzaj to ćwiczenie kilkukrotnie.

Przemyślcie sobie ćwiczenia, znajdźcie czas dla siebie, nie spieszcie się. Poświęćcie trochę czasu dla swojego ciała, by lepiej się poczuć, by lepiej oddychać, by być spokojniejszą… i przede wszystkim – by czerpać coraz większą przyjemność z seksu!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
6 × 30 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation