Home Moda i styl Największa kolekcja spinek do mankietów w Polsce

Największa kolekcja spinek do mankietów w Polsce

Największa kolekcja spinek do mankietów w Polsce
1

Spinki do mankietów to ozdoby noszone od setek lat. Niegdyś ich rolę spełniały wstążki lub inne podobne dodatki, które z biegiem czasu zastąpione zostały tym, co do dzisiaj nosimy na mankietach.

Obecnie pojawia się coraz więcej nowych projektów tych drobnych ozdób, na co dowodem jest niezwykle bogata kolekcja spinek do koszuli dostępnych w sklepie internetowym Galante.pl.

Szeroki wybór spinek w Galante

Wiele setek lat temu, aby wyglądać schludnie i elegancko łączono mankiety za pomocą wstążek bądź innych ozdób mających tasiemki czy łańcuszki. Z biegiem czasu producenci biżuterii zaczęli proponować zróżnicowane spinki do mankietów, a dzisiaj dostępne są setki różnorodnych wzorów. W Polsce największym asortymentem spinek do mankietów może pochwalić się sklep internetowy Galante.pl. Istniejący od 2007 roku w swojej stałej ofercie posiada ponad 830 modeli spinek, które można pogrupować pod wieloma względami. Są to zarówno spinki klasyczne, czyli mające kształty geometryczne i znikome wzory, jak i dodatki zupełnie nietypowe o kształtach przedmiotów codziennego użytku – takich jak kalosze, pendrive czy linijka – lub związanymi z rozmaitymi hobby – tu wymienić można paletki do tenisa, fortepian czy karty do gry. Do kolekcji należą także spinki zaprojektowane z myślą o konkretnych okazjach – znajdziemy tam spinki w kształcie liczby 18 lub 60, które mogą posłużyć jako prezent urodzinowy czy spinki z bobasem, które mogą być upominkiem z okazji narodzin.

Spinki do mankietów z węglem i bursztynem

Sklep oferuje także spinki wykonane z minerałów takich jak bursztyn i węgiel. Modele różnią się od siebie kształtami oraz wykorzystaniem węgla – jedne są małymi bryłkami węgla, inne posiadają fragmenty zatopione w żywicy. Z kolei spinki z bursztynem różnią się nie tylko kształtem, lecz także odcieniem danego fragmentu bursztynu – są to spinki ciemniejsze bądź jasne. Galante oferuje także wykonywanie graweru na wybranych modelach spinek, które zmieszczą drobne symbole, napisy czy np. inicjały. Tego typu personalizacja sprawi, ze spinki nabiorą osobistego charakteru i staną się wspaniałym pomysłem na rocznicowy prezent.

Srebrne spinki do mankietów z węgla, bursztynu i srebra

artykuł promocyjny

Komentarz(1)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
16 − 7 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation