Home Moda i styl Konkurs komentarzy – szansa na darmowe zegarki od Giacomo Design

Konkurs komentarzy – szansa na darmowe zegarki od Giacomo Design

Konkurs komentarzy – szansa na darmowe zegarki od Giacomo Design
0

Firma Giacomo Design od początku swojej działalności w Polsce oferuje głównie stylowe, eleganckie zegarki drewniane. Niemniej w szerokiej ofercie znajdą się również modele sportowe. Niezależnie od preferencji dotyczących zegarków, każdy może dziś otrzymać jeden model od Giacomo Design, nie wydając ani złotówki.

Zegarki do rozdania

Na stronie producenta rozpoczyna się zabawa, polegająca na wytypowaniu najlepszego zegarka na stronie, opisaniu jego zalet oraz przekonaniu firmy przez autora komentarza, że warto podarować mu ten zegarek. Spośród wszystkich wpisów, jakie znajdą się na stronie, wybrane zostaną trzy najciekawsze, a ich autorzy otrzymają wybrane przez siebie modele zegarków.

Jak wygrać konkurs?

Trudno o jasny przepis na zwycięstwo w konkursie, gdyż precyzyjne kryteria oceny komentarzy nie zostały określone. Można jednak przypuszczać, że firma nagrodzi klientów, którzy wykażą się dużym zaangażowaniem. Tym samym im więcej tekstu, tym lepiej. Jednak nie chodzi tu o lanie wody i niekończące się prośby o prezent. Niezbędna jest wartościowa treść, pełna humoru, a przede wszystkim niebanalna.

Czy zegarki są warte zachodu?

Udział w konkursie jest bezpłatny, a skonstruowanie ciekawego wpisu zabierze zapewne kilka minut. Dlatego też niezależnie od wartości nagrody, wydaje się, że warto zostać uczestnikiem zabawy. Tym bardziej że akurat zegarki Giacomo Design to bardzo atrakcyjne nagrody. Firma nie jest może jeszcze szczególnie rozpoznawalna, ze względu na dość krótką obecność na polskim rynku. Niemniej zbiera bardzo pozytywne opinie klientów, jak również specjalistów.

Wyjątkowo wysoko cenione są drewniane zegarki Giacomo Design. Wykorzystanie drewna do produkcji zegarków to stosunkowo nowe i oryginalne rozwiązanie. Co prawda, wiele firm rozszerza asortyment o modele drewna, jednak mało który producent, tak jak Giacomo Design, opiera na nich swoją ofertę. Wśród zegarków tej marki dominują zegarki z hebanową, bambusową, czy też akacjową bransoletą. Ponadto, także koperty bardzo często wykonane są w całości z drewna, choć klienci mogą zdecydować się również na wersję stalową, a nawet tytanową.

Co więcej, klienci niebędący zwolennikami niestandardowych zegarków drewnianych, również powinni wziąć udział w konkursie, gdyż producent sprzedaje też modele bardziej tradycyjne. Odwiedzając stronę firmy, można się natknąć na wiele interesujących kopert umieszczonych na wysokiej jakości paskach skórzanych. Oczywiście, w ofercie sklepu znajdują się zarówno męskie, jak i żeńskie modele zegarków.

Kupno wysokiej jakości zegarka to zawsze wydatek co najmniej kilkuset złotych. Giacomo Design daje szansę, aby nabyć wysokiej jakości czasomierz kosztem poświecenia kilku lub kilkunastu minut na napisanie komentarza. Wydaje się zatem, że kolejne słowa zachęty są już zbędne.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
11 × 2 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation