Home Lifestyle Kiedy najlepiej uprawiać seks?

Kiedy najlepiej uprawiać seks?

Kiedy najlepiej uprawiać seks?
0

Większość z was zapewne powie, że nie ma odpowiedniej chwili na seks, bo każda jest dobra. Nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie nam ochota na miłosne igraszki. Naukowcy jednak podpowiadają, kiedy seks smakuje najlepiej i każdy powinien go choć raz spróbować!

Przeczytajcie!

Przed pójściem spać – to oczywiście najczęstszy przypadek. Seks przed pójściem spać sprawia, że lepiej śpimy i budzimy się bardziej wypoczęci i odprężeni.

W leniwy weekendowy poranek, kiedy nic nie macie do roboty – seks będzie świetną rozrywką. Zawsze można w nieco… niespodziewany sposób obudzić partnera – który na pewno będzie zachwycony tego typu pobudką.

Nocą w samochodzie – uważacie, że to nie wypada? No dajcie spokój… a kto was zobaczy? A nawet jeśli – to wizja tego, że ktoś was nakrywa podczas seksu gdzieś w bocznej uliczce, w środku nocy – podnosi adrenalinę i sprawia, że wizja takiego seksu jest jeszcze przyjemniejsza. No nie mamy racji?

W czasie burzy – pioruny walą tak bardzo, że i tak nie zaśniecie? Pomyśl, jak boski może być orgazm wśród błyskawic?

W środku dnia – dzieci poza domem, Wy macie wolne i bezsensownie krzątacie się po domu? Wykorzystajcie tą chwilę! Blat lub stół kuchenny? Kanapa w salonie? A może prysznic albo basen w ogrodzie? – Nie dajcie się sobie długo namawiać – dajcie się ponieść!

Przed wyjściem do pracy – wstaliście wcześniej, jesteście już właściwie gotowi do wyjścia, ale stoicie przed drzwiami bo okazuje się, że macie jeszcze trochę czasu? No to może szybki numerek w przedpokoju?!

Pod prysznicem – miły koniec, albo początek dnia. Kiedy Twój partner będzie miał prysznic, zawsze możesz do niego dołączyć, zrobić mu lodzika i czekać aż Ci się odwdzięczy tą samą przyjemnością… 😉

To tylko kilka przykładów, kiedy seks może być naprawdę wspaniały, cudowny, nieziemski, pełen pasji, energii i dobrej zabawy! Nie zapominajcie o tym! Seks jest potrzebny – odpręża, rozluźnia, sprawia że przejście przez wyjątkowo trudny dzień w pracy pójdzie jak z przysłowiowego płatka 😉


źródło: gejowskie filmy porno

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
16 + 30 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation