Home Moda i styl Jakie dodatki do granatowego garnituru?

Jakie dodatki do granatowego garnituru?

Jakie dodatki do granatowego garnituru?
0

Kolor granatowy w ostatnich latach cieszy się szczególnymi względami wśród mężczyzn. Poczucie mody i nowego stylu prowadzi męski instynkt do coraz to nowych rozwiązań – często dość nieszablonowych. Jedno jest jednak pewne – bez względu na to, jak kształtowałaby się moda męska są akcesoria dodatkowe, z którymi granatowy garnitur zawsze będzie się dobrze komponował. Mamy tutaj na myśli buty, koszulę i krawat. W tym wpisie poświęcimy swoją uwagę ostatniemu z wymienionych dodatków.

O granatowym garniturze słów kilka…

Garnitur w kolorze jasno lub ciemno-granatowym to opcja dla każdego mężczyzny niezależnie od wieku czy zasobności portfela. Spójność to słowo klucz w przypadku wyglądu i prezencji każdego faceta. Abyśmy mogli wyglądać “optymalnie” w zakupie dodatków do garnituru z jednej strony trzeba mieć poczucie stylu, z drugiej zaś nie ulegać zbyt daleko idącym zapędom. Nie ulega wątpliwości, że gdzieś pośrodku tych dwóch krańcowych znajduje się elegancki, dobrze skrojony granatowy garnitur męski. Granat to kolor neutralny, a zarazem uniwersalny, który pozwoli nam w niemal nieograniczony sposób na dobranie różnego typu dodatków.

Z jakimi kolorami najczęściej łączymy granat?

Granat jak już wspomniane zostało wyżej jest kolorem neutralnym. Oznacza to, że istnieje bardzo duża ilość kompilacji połączeń kolorystycznych. Zasadą ogólną, często stosowaną przez stylistów jest to, aby dobierać do granatowego garnituru kolor kontrastujący. Oczywiście wszystko w granicach tzw. dobrego smaku i pod warunkiem, że charakter imprezy nam na to pozwala. Pamiętajmy, aby ujednolicać kolorystyki. Mamy tutaj na myśli sytuację, w której decydujemy się na zakup granatowego garnituru, błękitnej lub niebieskiej koszuli i krawata w tym samym kolorze.

Jaki krawat do granatowego garnituru?

Jest kilka możliwości rozwiązania tego problemu. Wszystko oczywiście zależy od okoliczności. Jeżeli chcesz pójść na żywioł – zdecyduj się na rozwiązanie mocno kontrastowe. Tutaj dobrą opcją będzie czerwony krawat i granatowy garnitur. Efekt niesamowity – to pewne! Knity i krawaty z wyrazistymi wzorami również dobrze będą wyglądać w połączeniu z granatem. Pamiętajmy jednak jak zawsze – w modzie męskiej przerost formy nad treścią nie jest wskazany.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
36 ⁄ 18 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation