Home Moda i styl Gatta w gorącym Los Angeles – najnowsza sesja wizerunkowa marki

Gatta w gorącym Los Angeles – najnowsza sesja wizerunkowa marki

Gatta w gorącym Los Angeles – najnowsza sesja wizerunkowa marki
1

Gatta swoją najnowszą sesję wizerunkową na wiosnę i lato 2014 zrealizowała w gorącym Los Angeles. Autorem zdjęć jest młody fotograf – Sebastian Cviq, który na swoim koncie ma współpracę z polskimi i zagranicznymi markami oraz tytułami prasowymi. Słoneczne LA stało się doskonałym tłem do prezentacji niezwykle kobiecej, ale też sportowej kolekcji ubrań, rajstop i pończoch, a także strojów kąpielowych marki Gatta.

Marka Gatta od wielu sezonów proponuje swoim klientkom zarówno pełną kolekcję pończoszniczą, jak i odzieżową. Sesję wizerunkową najnowszych propozycji na wiosnę i lato 2014, przygotował polski fotograf, mieszkający na stałe w Paryżu – Sebastian Cviq. Realizował on kampanie dla znanych polskich projektantów, m.in. Evy Minge czy domu mody LaMania. Wszystkie zdjęcia nowej kolekcji Gatta zostały wykonane w słonecznym Los Angeles w lokalizacjach doskonale wpisujących się w trendy, na które marka stawia w tym sezonie. Twarzą kampanii została Zuzanna Buchwald (Mango Models).

„Po sesjach w Grecji czy Hiszpanii, przyszła pora na gorące Los Angeles. Wybraliśmy to miejsce, ponieważ doskonale wpisuje się ono w klimat wiosenno-letniej kolekcji Gatta: jest modnie, kobieco, ale niezobowiązująco i sportowo. W kampanii prezentowane są flagowe modele marki na nadchodzący sezon, zarówno ubrania, jak i dodatki, z których przede wszystkim znana jest Gatta: rajstopy, pończochy czy skarpetki” – mówi Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta.

Sesja wizerunkowa Gatta wiosna-lato 2014: Fotograf: Sebastian Cviq; Modelka: Zuzanna Buchwald / Mango Models

Firma FERAX – lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce – jest właścicielem marki Gatta. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

Komentarz(1)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
7 × 5 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation