Home Moda i styl Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce

Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce

Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce
2

Mamy wspaniałą wiadomość! Biznesowe torby marki SOCHA są już dostępne na polskim rynku. Premierowa prezentacja kolekcji odbyła się podczas międzynarodowej imprezy Mobility Reseller Days, skupiającej profesjonalnych sprzedawców technologii mobilnych.

Entuzjastycznie przyjęte torby damskie i męskie teczki sygnowane znakiem SOCHA zaprojektowane zostały dla osób, które w codziennej pracy nie rozstaja się ze swoimi laptopami i notebookami oraz urządzeniami mobilnymi.

To właśnie dla młodych ludzi realizujących się w biznesie designerzy tej marki stworzyli atrakcyjne i niezwykle praktyczne modele toreb, które maja nadzwyczajna właściwość – ułatwiają życie.

Mobilne życie – mobilne torby

Wykonane z bardzo odpornych i trwałych materiałów Nivodur, kryją we wnętrzach, nie tylko specjalna przestrzeń na laptop czy notebook, ale także mnóstwo praktycznych przegródek na smartphon i dodatkowe damskie i męskie akcesoria. W ten sposób porządkują wewnętrzną przestrzeń, która pokryta jest delikatna satyna. Znakomicie zastępują zwykle damskie torebki i męskie teczki.

Produkty SOCHA są bardzo wytrzymale i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a zarazem lekkie i mile w dotyku. Waza o jedna trzecia mniej w porównaniu z tradycyjnymi skórzanymi torbami. A ich specjalna konstrukcja sprawia, ze laptopy i tablety są doskonale chronione.

Styl w biznesie

Tyle strona praktyczna. Wrażenie robi jednak przede wszystkim ponadczasowy design toreb. Projektanci domu mody SOCHA postawili na klasyczna formę i elegancki, ciekawy detal. Wielkim atrybutem kolekcji jest dbałość o szczegóły. Kreatorzy marki, stroniąc od masowej produkcji, tworzą modele wyjątkowe. Wysublimowane, zarówno w formie, jak i wykonaniu. Biznesowe torby damskie i męskie teczki z kolekcji SOCHA z pewnością zachwyca zwolenników minimalistycznego stylu.

Poza linia toreb, SOCHA ma do zaoferowania również bogata kolekcje akcesoriów do smartphonow. Wśród propozycji tego producenta można znaleźć także wiele modeli etui i pokrowców na laptopy, notebooki oraz iPady. Portfolio marki zawiera również atrakcyjne zawieszki i breloczki do torebek i kluczy.

Biznesowe torby marki SOCHA juz w Polsce

Komentarz(2)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
21 + 14 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation