Home Lifestyle Balony z helem jako dekoracja urodzinowa

Balony z helem jako dekoracja urodzinowa

Balony z helem jako dekoracja urodzinowa
0

Organizując urodziny swoje lub dziecka warto zaopatrzyć się w kolorowe balony z helem, które zamienią twój dom w niesamowitą, imprezową przestrzeń. W wątku urodzinowym jest tu ogromny wybór, a ja pomogę trochę w wyborze odpowiednich dekoracji. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi dobierzesz odpowiednią dekorację, która nie zrujnuje Twojej kieszeni, a zapewni niesamowitą atmosferę i bajkowy klimat. Zaczynajmy zatem…

Ogromne balonowe cyfry – hit ostatnich lat

Balony w kształcie cyferek, z których zrobisz dowolną liczbę symbolizującą liczbę Twoich lat to niewątpliwie hit ostatnich kilku lat. Swoją popularność zyskały dzięki licznym fotografiom, które zrobione były na imprezach gwiazd świętujących swoje urodziny. Zdjęcia trafiały do sieci a tam ruchem wiralowym podbiły serca internautów. Dziś ciężko sobie wyobrazić imprezę urodzinową bez takiej dekoracji wesoło unoszącej się w powietrzu. W ofercie większości firm dostępne są różne kolory, od popularnego złota i srebra poprzez róż, a na zieleni i czerni kończąc. Co do rozmiarów to minimalna wysokość balona, aby unosił się w powietrzu i nadawał się do napompowania go helem, wynosi 75 cm. Sam radzę zaopatrzyć się w te o wysokości około 1 metra. Długo unoszą się w powietrzu i stanowią efektowną dekorację same w sobie. Można połączyć je z balonami gumowymi lub innymi, tematycznie pasującymi do okazji.

Balony gumowe kolorowe i z nadrukami

Dobrym rozwiązaniem jest zakup balonów lateksowych, które mogą dodać kolorów naszej dekoracji. Standardem jest pompowanie helem balonów o rozmiarze 12″ cali, czyli osiągają one wysokość około 32 cm. wysokości. Dostępne są dziesiątki kolorów i odcieni więc z pewnością uda się Ci znaleźć odpowiedni kolor pasujący do pozostałych elementów dekoracji. Warto zapytać sprzedawcę, czy uszczelnia te baloniki żelem przedłużającym ich żywotność? Jeśli tak to powinny one latać około 4-7 dni, ale w tym wypadku warto ostrzec naszych gości, aby nie wdychali helu w celu „gadania” cienkim głosem 🙂 Nie jest to zdrowe ani smaczne. Poza balonami tradycyjnymi mamy jeszcze do wyboru takie z nadrukiem okazjonalnym. Balony z napisem STO LAT lub HAPPY BIRTHDAY dodatkowo zaakcentują okazję, z powodu której zebrali się wszyscy Twoi goście.

Kompozycje urodzinowe

Nie ważne czy to dla dziecka, czy dla osoby dorosłej możesz zamówić lub spróbować wykonać kompozycję z użyciem kilku rodzajów i kształtów balonów zarówno z helem, jak i tych z powietrzem. Czasem do cyferki wystarczy dodać 2 balony klasyczne i jeden z nadrukiem, np. balon w grochy i już mamy ciekawą kompozycję. Oczywiście możesz iść o krok dalej i na 40 urodziny męża dodać balon w kształcie szampana lub innego ulubionego alkoholu męża. Myślę, że ten prosty zabieg wywoła uśmiech na jego twarzy :), Jeśli chodzi o dzieci to poza kolorowymi balonikami i cyferką warto umieścić też balon w kształcie ulubionego bohatera naszego dziecka. Uzyskamy w ten sposób dekorację, która będzie w 100% spełniała oczekiwania naszej pociechy.

Balony bez helu na podłodze

Na koniec dodam tylko taki pomysł. Kup kilka zwykłych balonów i napompuj je samodzielnie pompką lub ustami. Dość często zamawiamy balony z helem, które kosztują kilka złotych, a zapominamy, że takie baloniki położone swobodnie na podłodze też potrafią bawić, nie tylko dzieci. Będą one wesoło wirowały, gdy nasi goście zostaną porwani do tańca i zamienią podłogę w magiczny parkiet. Koszt znikomy a gwarantuję, że zabawa wyśmienita.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
27 + 26 =


freehbo freehealth freehealthy freeheat freehelmet freehome freehospital freehot freeice freeinformation